Na zdrowie

Jak poznać dobry gabinet fryzjerski?

autor: Milena Kołodziej

Jak poznać dobry gabinet fryzjerski?

To, co wyróżnia profesjonalne gabinety fryzjerskie to nowatorskie strzyżenia. Fryzjer stosuje wyłącznie profesjonalne narzędzia i najwyższej jakości kosmetyki, nadając blask każdej fryzurze. Bogata oferta zawiera strzyżenie, stylizację, przedłużanie, zagęszczenie i trwałe prostowanie naturalnych włosów. Wykorzystuje rozległą wiedzę z zakresu pielęgnacji włosów, a oprócz zabiegów fryzjerskich służy fachową poradą i udziela cennych wskazówek.

Do koloryzacji fryzjer używa bezpiecznych farb, osiągając głębokie, długotrwałe kolory. W ich skład zamiast szkodliwego amoniaku wchodzi monoteanolamina. Do pielęgnacji wykorzystuje markowe produkty na bazie jedwabiu i spełnia życzenia nawet najbardziej wymagających, tworząc fantazyjne fryzury. Fryzjer wszystkie fryzury przygotowuje zgodnie z najnowszymi światowymi trendami.

Swoje umiejętności prezentuje na licznych szkoleniach i pokazach. Proponuje fryzury na każdą okazję, a także zabiegi regeneracyjne włosów i skóry głowy oraz dopasowuje się do indywidualnych potrzeb. W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia satysfakcję i zadowolenie klientów.


Zobacz też: ,